SPORTSKE I ZABAVNE IGRE NASELJENIH OTOKA ŠIBENSKOG ARHIPELAGA
„BODULSKA PRIPETAVANJA 2008“
6. KOLO PRIPETAVANJA NA ŽIRJU
14.08.2008.
RASPORED I PAROVI PRIPETAVANJA PO
DISCIPLINAMA
BALOTE- POČETAK 15,00 SATI
PAROVI |
KOLO |
SUDIONIK |
SUDIONIK |
REZULTAT |
POREDAK |
BODOVI |
1. |
1. |
ŽIRJE- SLOBODNO |
|
|
|
|
2. |
1. |
KAPRIJE |
KRAPANJ |
|
|
|
|
3. |
1. |
LUKA |
JADRIJA |
|
|
|
|
4. |
1. |
ZLARIN |
ŠEPURINE |
|
|
|
|
|
2. |
P-2 |
P-3 |
|
|
|
|
|
2. |
ŽIRJE |
P-4 |
|
|
|
|
|
FINALE |
|
|
|
|
|
|
KARTE ŽENE- POČETAK 15,00 SATI
PAROVI |
KOLO |
SUDIONIK |
SUDIONIK |
REZULTAT |
POREDAK |
BODOVI |
1. |
1. |
ŽIRJE- SLOBODNO |
|
|
|
|
2. |
1. |
KAPRIJE |
ŠEPURINE |
|
|
|
|
3. |
1. |
KRAPANJ |
ZLARIN |
|
|
|
|
4. |
1. |
LUKA |
JADRIJA |
|
|
|
|
|
2. |
P-2 |
P-3 |
|
|
|
|
|
2. |
ŽIRJE |
P-4 |
|
|
|
|
|
FINALE |
|
|
|
|
|
|
KARTE MUŠKARCI -POČETAK 15,00 SATI
PAROVI |
KOLO |
SUDIONIK |
SUDIONIK |
REZULTAT |
POREDAK |
BODOVI |
1. |
1. |
ŽIRJE- SLOBODNO |
|
|
|
|
2. |
1. |
ZLARIN |
JADRIJA |
|
|
|
|
3. |
1. |
KAPRIJE |
KRAPANJ |
|
|
|
|
4. |
1. |
LUKA |
ŠEPURINE |
|
|
|
|
|
2. |
P-2 |
P-3 |
|
|
|
|
|
2. |
ŽIRJE |
P- 4 |
|
|
|
|
|
FINALE |
|
|
|
|
|
|
NOGOMET POČETAK-16,00 SATI
PAROVI |
KOLO |
SUDIONIK |
SUDIONIK |
REZULTAT |
POREDAK |
BODOVI |
1. |
1. |
ŽIRJE- SLOBODNO |
|
|
|
|
2. |
1. |
ZLARIN |
ŠEPURINE |
|
|
|
|
3. |
1. |
LUKA |
KRAPANJ |
|
|
|
|
4. |
1. |
JADRIJA |
KAPRIJE |
|
|
|
|
|
2. |
P-2 |
P-3 |
|
|
|
|
|
2. |
ŽIRJE |
P-4 |
|
|
|
|
|
FINALE |
|
|
|
|
|
|
VATERPOLO- POČETAK -17,00 SATI
PAROVI |
KOLO |
SUDIONIK |
SUDIONIK |
REZULTAT |
POREDAK |
BODOVI |
1. |
1. |
ŽIRJE- SLOBODNO |
|
|
|
|
2. |
1. |
JADRIJA |
KAPRIJE |
|
|
|
|
3. |
1. |
LUKA |
KRAPANJ |
|
|
|
|
4. |
1. |
ZLARIN |
ŠEPURINE |
|
|
|
|
|
2. |
P-2 |
P-3 |
|
|
|
|
|
2. |
ŽIRJE |
P-4 |
|
|
|
|
|
FINALE |
|
|
|
|
|
|
POTEZANJE KONOPA- POČETAK 20,00 SATI
PAROVI |
KOLO |
SUDIONIK |
SUDIONIK |
REZULTAT |
POREDAK |
BODOVI |
1. |
1. |
ŽIRJE- SLOBODNO |
|
|
|
|
2. |
1. |
ZLARIN |
KRAPANJ |
|
|
|
|
3. |
1. |
LUKA |
ŠEPURINE |
|
|
|
|
4. |
1. |
KAPRIJE |
JADRIJA |
|
|
|
|
|
2. |
P-2 |
P-3 |
|
|
|
|
|
2. |
ŽIRJE |
P-4 |
|
|
|
|
|
FINALE |
|
|
|
|
|
|
PLIVANJE –POČETAK 16,30 SATI
POREDAK |
SUDIONIK |
BODOVI |
1. |
|
8 |
2. |
|
6 |
3. |
|
5 |
4. |
|
4 |
5. |
|
3 |
6. |
|
2 |
7. |
|
1 |
ustupio
g.Zlatko Nakić |